Udržitelné podnikání

Lidé

Mezi naše hodnoty patří jednat s lidmi tak, jak si přejí, aby se s nimi jednalo, přičemž chceme zajistit, aby všichni kolegové mohli být sami sebou a měli možnost se v rámci společnosti Tesco dále rozvíjet.

Produkty

Zákazníci chtějí skvělé výrobky za dobrou cenu a my se domníváme, že zdravé a udržitelné produkty by měly být dostupné všem. Usilujeme o to, abychom poskytovali našim zákazníkům kvalitní výrobky, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Planeta

Náš obchodní úspěch závisí na dobré situaci našeho přírodního prostředí. Jsme odhodláni řešit problémy udržitelnosti v našem podnikání a v našich klíčových dodavatelských řetězcích.

Made Mindfully

Na naší planetě nám záleží stejně jako vám. Symbol Made Mindfully, který umisťujeme na naše výrobky, je zárukou toho, že materiály, z nichž jsou vyrobeny, mají příznivější dopad na životní prostředí než jejich konvenční alternativa.

Místa

Jsme hrdí na to, že jsme součástí stovek komunit v České republice a jsme odhodláni napomáhat k tomu, aby se každá taková komunita rozvíjela, a to jak sociálně, tak z hospodářského hlediska.