Náš přístup

V Tescu věříme, že každá malá pomoc může mít velký význam. Toto heslo doprovází naše kolegy každý den během všech činností, které vykonáváme po celém světě, v tisících komunitách, kde působíme, a pro miliony zákazníků, které obsluhujeme. Je také klíčovou myšlenkou naší strategie Little Helps Plan, udávající směr veškerých změn, které Tesco prosazuje v reakci na společenské a environmentální výzvy, na nichž záleží našim zákazníkům, kolegům i komunitám


Nejlépe pomoci můžeme tak, že se budeme soustředit na naše lidi, naše produkty a naše místa - to jsou tři pilíře Little Helps Planu. Pod těmito pilíři je několik oblastí, ve kterých chceme dělat správná rozhodnutí. Tyto oblasti nazýváme východiska strategie a pokrýváme tím důležité záležitosti jako snižování uhlíku, zdraví a bezpečnost, kyberbezpečnost a protikorupční politiku.

Little Helps Plan nám pomáhá vytvořit společnost, která je pro kolegy skvělým místem na práci bez ohledu na jejich pozadí; která zákazníkům umožňuje činit zdravější rozhodnutí a vychutnat si kvalitní a udržitelné potraviny za dostupné ceny; která zajišťuje, že žádné jídlo vhodné ke konzumaci nebude vyhozeno; která podporuje komunity, ve kterých působí. Od roku 2017, kdy jsme Little Helps Plan spustili, jsme učinili skvělý pokrok ve všech těchto oblastech a níže si můžete stáhnout naší zprávu o naplňování plánu za rok 2019.

Ke stažení

Little Helps Plan 2020 Report Czech Republic (česky)
Little Helps Plan 2020 Report Czech Republic (česky) PDF 2,6MB
Little Helps Plan 2020 Report Group (English)
Little Helps Plan 2020 Report Group (English) PDF 5,3MB
Little Helps Plan 2019 Report Czech Republic (česky)
Little Helps Plan 2019 Report Czech Republic (česky) PDF 1,6MB
Little Helps Plan 2019 Report Group (English)
Little Helps Plan 2019 Report Group (English) PDF 5,0MB