Zdraví našich kolegů

Zdraví našich kolegů je pro nás velmi důležité. Chceme být skvělým místem na práci a víme, že máme zodpovědnost podílet se na zdravém životním stylu našich kolegů. Proto jsme připravili celofiremní program zaměření na zdravý životní styl motivuje naše kolegy, aby žili zdravěji. 

Třikrát ročně pro kolegy spouštíme kampaň Buďme.fit a pokaždé se zaměřujeme na jedno téma, jako je například zvládání stresu, tipy na protahování nebo zdravé stravování a recepty. Kolegům nabízíme rady, aby mohli vést zdravější a vyrovnanější život. Během kampaně také kolegům dvakrát týdně nabízíme čerstvé ovoce a zeleninu zdarma a podporujeme je ve sportování pravidelnými cyklistickými nebo běžeckými soutěžemi.

Naše aktivity mají mezi kolegy dobrou odezvu. V České republice 78 % kolegů uvedlo, že jim Tesco pomáhá vést zdravý životní styl.

Každý rok také pořádáme soutěžní klání Tesco Letní hry pro kolegy z celé republiky a jejich rodiny. Na jednom místě se tak setkají týmy z obchodů, distribučního centra i centrální kanceláře v přátelském prostředí a utkají se v různých soutěžích o ceny. Soutěže se každoročně mění, a proto týmy nikdy přesně netuší, zda na ně čekají tradiční soutěže, jako třeba volejbal, nebo ty méně tradiční, jako jsou tandemové lyže. V roce 2019 se Letních her zúčastnilo 22 soutěžních týmů a celkem jsme přivítali 1900 kolegů a 100 dětí s dětských domovů.