Lokální dodavatelé

Základem našeho dodavatelského řetězce jsou silná partnerství založená na důvěře. S našimi dodavateli se snažíme rozvíjet úzké, transparentní a dlouhodobé vztahy. Od malých místních pěstitelů, kteří zásobují několik lokálních obchodů až po velké dodavatele, se kterými spolupracujeme na celostátní úrovni, v celém našem dodavatelském řetězci uplatňujeme rovný přístup založený na spolupráci.  

V Česku spolupracujeme v partnerství se stovkami domácích dodavatelů. Někteří z nich dodávají produkty pro naše vlastní značky Tesco, což jim umožňuje vstoupit i na zahraniční trhy a dále růst. Jedním takovým dodavatelem je i společnost BROP, která patří k tradičním pěstitelům brambor na Vysočině s dlouholetou historii a zároveň je i významným producentem sadbových brambor.  

Během naší více než 20leté spolupráce se postupně firma rozvíjela a modernizovala. Vybudovala např. chlazený sklad, který prodlouží kvalitu brambor o minimálně 2 měsíce.  Zároveň využívá nejnovější trendy úpravy brambor. Nyní splňuje přísné hygienické standardy, včetně certifikátu GlobalGap, což zajišťuje, že máme bezpečný produkt pro naše zákazníky. Zároveň nabízí brambory i pod řadou Perfectly Imperfect. Velmi nás těší, že odpadové brambory jsou ekologicky likvidovány ve vlastní bioplynové stanici.