Módní značka F&F

U naší módní značky F&F se snažíme naším zákazníkům přinášet módní oděvy a doplňky za přiměřenou cenu vyráběné ve společnostech, které dbají na etiku a životní prostředí.

Uvědomujeme si, že etické a environmentální výzvy vnímají stejně jako my i naši zákazníci, proto jsme si v naší práci stanovili sociální a environmentální cíle, které průběžně monitorujeme, a které nám pomáhají snižovat negativní vlivy na životní prostředí. Znamená to, že všechny výrobky F&F se vyrábějí výhradně v závodech s pozitivními doporučeními nezávislých inspektorů a v pracovních podmínkách přesně odpovídajících kodexu iniciativy za etické obchodování ETI.

Chceme si být jistí, že na výrobu našich oděvů vybíráme látky ze zodpovědných a trvale obnovitelných zdrojů. Zavázali jsme se, že budeme výhradně odebírat bavlnu z 100% obnovitelných zdrojů. Všechny dámské jeggíny a elastické džínsy spolu s pánskou řadou F&F se už dnes vyrábějí ze 100% bavlny BCI (Iniciativa za lepší bavlnu). Při jejím pěstování se spotřebuje méně vody a používá se méně pesticidů, přináší vyšší zisk jejich pěstitelům a nepoškozuje jejich zdraví.

Díky naším vlastním iniciativám a spolupráci s dodavateli z celého světa děláme pozitivní kroky směrem ke snížení vlivu na životní prostředí, kromě jiného používáme také inovativní materiály vyrobené z recyklovaného plastu. Na výrobku nejnovější kolekce pánských plavek byly použity dva miliony plastových lahví.

Více informací naleznete na https://www.ffmoda.com/cz/