|

Ondřej Bank má vybrousit nový lyžařský klenot

Novým tréninkovým svěřencem lyžařské legendy Ondřeje Banka se stane Jaroslav Pešat. Zatím ne příliš známý lyžař s Frýdku- Místku bude rozvíjet svůj talent pod dohledem zkušeného kouče. První a možná i poslední příležitost budou mít oba borci v rámci světového poháru ve sjezdovém lyžování v Kitzbühelu, kde se na slavném Hahnenkammu sejdou ti nejlepší lyžaři světa.

Rakouský Kitzbühel bude svědkem dalšího splněné snu, a to dávno před tím, než budeme znát vítěze. „Oooo, co lepšího bych si mohl přát, než s Ondřejem se na Kitzbühel podívat?,“ komentoval vtipně radostnou zprávu pan Jaroslav Pešat, který v tréninku nezahálí a i přes nedostatek sněhu v Česku zamířil před Vánocemi do zahraničí. „V prosinci jsem byl už lyžovat v italském Livignu, takže na Světový pohár v  Kitzbühelu budu kvalitně připraven,“ dodává.

Mezi závodníky na Hahnenkammu byste ale na pana Jaroslava čekali marně. Stal se totiž výhercem soutěže Tesco a Mastercard, takže bude mít úplně jiné starosti. Na něj a jeho kamarádku čeká ubytování ve 4* hotelu, místo v Mastercard lounge při sledování závodu, prohlídka trati s rozhodčími, lyžování s Ondřejem Bankem a další překvapení.

Princip soutěže byl jednoduchý, soutěžící museli v době od 1. 10. do 30. 11. 2019  nakoupit v obchodech Tesco, zaplatit kartou Mastercard a účtenku s autorizačním kódem zadat na webu www.nahorysbankem.cz.  Každý týden se navíc losovalo 10 výherců. Každý výherce obdržel celodenní skipass pro 2 osoby do českých lyžařských středisek. Hlavní cenou soutěže byl balíček pro 2 osoby na závody světového poháru v lyžování v Kitzbühelu. Balíček obsahuje dopravu, ubytování v hotelu, místo v Mastercard lounge při závodu nebo lyžování s Ondřejem Bankem.

„Máme radost, že jsme díky naší soutěži mohli splnit panu Jaroslavovi jeho velký sen. I v letošním roce máme pro naše zákazníky připravené soutěže o hodnotné ceny,“ dodává Markéta Koptišová Mocová, manažerka finančních služeb společnosti Tesco.

 

Mohlo by se vám také líbit